top of page

Služby

Celostní konzultace si klade za úkol řešit na základě nejnovějších klinických poznatků, propojujících jak západní, tak tradiční medicínu, široké spektrum akutních i chronických onemocnění.

Také cítíte, že Vašemu tělu něco chybí, není to prostě ono? Cítíte se neustále unavení? Nebo Vás trápí chronické zdravotní potíže? Detoxikace může být pro Vás tím pravým řešením!

Fytoterapie

Terapie bylinami, nebo-li tzv. fytoterapie, ve formě exraktů z bylin a pupenů rostlin komplexně působí na různé druhy potíží. Je vhodné jimi doplnit např. proces hubnutí a detoxikace. Tato terapie je vždy indiviuduálně sestavována klientovi na míru dle výstupu z anamnézy, provedených testů a měření.

Testování potravinových intolerancí

Existuje více typů imunitních i neimunitních reakcí na různé potraviny. Projevy mohou být jak v zažívacím traktu, tak ale i zcela i mimo něj. V zažívacím traktu rozlišujeme některé stavy a onemocnění, jejichž příčina je často velmi rozdílná... Potravinové nesnášenlivosti lze ale velmi jednoduše testovat z pár kapek krve.

Testy funkční medicíny

Spolupracuji s akreditovanou zahraniční laboratoří, která umožňuje testování v ČR prozatím nedostupná. Testy tzv. funkční medicíny jsou doporučovány individuálně až po zhodnocení celkového zdravotního stavu jedince.

Holistické hubnutí

Ať už bojujete s jo-jo efektem nebo se vám prostě nedaří zhubnout – holistické hubnutí pro vás může představovat účinné řešení. Hubnutí samotné nemusí znamenat odpírání a strádání, ale cestu objevování nových chutí, nových návyků a příjemného pocitu z nově objevené energie a zdraví.

Darkfield mikroskopie kapky krve

Analýza živé kapky krve je unikátní doplňková metoda, která odhaluje ranná stádia patologických projevů a jevy běžným laboratorním vyšetřením nezjistitelné, a to ještě dříve, než se projeví ve formě symptomů. Je výborným doplňkem výživového poradenství, neboť hraje důležitou roli především v prevenci onemocnění, která jsou správnou výživou velmi dobře ovlivnitelná.

Please reload

bottom of page