top of page

Užitečné odkazy

PhDr. Eva Růžičková

psycholog, psychoterapeut, homeopat

logo_Novotný.jpg

RNDr. Martin Novotný

Chiropraktik

Viki profilovka.jpg

Viktoria Dubasová

holistické osobní tréninky a koučink

_edited.jpg

Mgr. et Mgr. Jan Jaroš

Mediátor, psycholog, psychoterapeut

Bc. Tereza Králová

individuální terapeutické 

masáže

TerezaCechova_logo_PNG-16.png

Tereza Čechová

Holistické a aromaterapeutické masáže 

Bc. Petr Kochlík

Výuka qigongu, cvičení pro tělo, energii a mysl,

předseda ZY-qigong ČR

cropped-naturopati-main-6.jpg

Česká naturopatická společnost

Fall&Get up

Zdravotní agentura, zprostředkovávající nadstandardní zdravotní péči

Fond Sidus 

kvašená zelenina

nezisková organizace zaměřující se na podporu nemocných dětí s vlastní výrobou kvašené zeleniny "pickles"

Balance oil.jpg

Zinzino eshop

- výrobce kvalitního omega-3 oleje z drobných studenomořských ryb
- vysoký obsahy EPA a DHA složek, polyfenolů + vitamín D3

- přednostní termíny

- rychlé řešení urgentní péče

- individuální přístup

pro uplatnění 5% slevy na nákup uveďte v objednávce do poznámky "Mgr. Placáková"

Honza (33 let):

Patnáct let se léčím s chronickým onemocněním jater. A přestože české zdravotnictví je na základní úrovni velmi dobré a poskytne každému nezbytnou léčbu k přežití, individuální přístup a zohlednění životního stylu konkrétního člověka jsou stále ještě v nedohlednu. Naopak, přesně takový přístup lze najít u Evy. Nejen, že tělo podporujeme vhodně zvolenou a individualizovanou stravou a doplňky, ale velmi často (tam, kde to lze) také nahrazujeme lékaři předepisovaná, generická farmaka plná nežádoucích a často paradoxně škodlivých látek čistými alternativami, které fungují a konečně mi po nich není špatně (železo, hořčík, atd.) Neboli, přestože dle oficiální diagnózy relativně hodně nemocný, jsem s Evinou podporou schopen udržovat svůj organismus v takovém stavu, abych se nemusel zásadně omezovat a mohl i nadále žít svůj život (který je z většinového pohledu dost fyzicky i psychicky náročný)! 

Andrea (41 let):

Díky pravidelným konzultacím se slečnou Placákovou došlo během 5 měsíců k velkému snížení protilátek TPO (autoimunitní onemocnění štítné žlázy) ze 1386 na 286. Díky změně jídelníčku doplněné o potřebné vitamíny a doplňky došlo k zpomalení vypadávání vlasů, zlepšení celkové kondice, vytratila se únava a zmizel atopický ekzém. Díky ní se nyní cítím skvěle a tělo pracuje, tak, jak má. Škoda jen, že jsem nemohla začít již pár let zpět, vše by bylo jinak.

Sabina (43 let):

Zdravim Evi,chtela jsem Vam moc podekovat za vcerejsi konzultaci, Vas cas, znalosti a profesionalitu. Mam pocit ze se s Vami dostaneme na jadro pudla a ze budu schopna zmenit par veci, aby muj mily estrogen dostal co potrebuje a mel se zase jako v bavlnce. Samozrejme spolu s ostatnimi frajery, kteri pro me makali a makaj a ja jim nevenovala tolik pozornosti - jatra, stitna zlaza, nadledvinky atd. Moc diky, bylo to informativni, pohodove a prijemne. Verim, ze spolu dojdeme daleko :-)

Martina (30 let):

Eva je skvělá nutriční terapeutka a naturopatka! Díky pravidelným návštěvám v její poradně se mi během několika měsíců výrazně zvýšila imunita a vymizelo několik chronických zdravotních problémů jako opakující se záněty močového měchýře, neustálý pocit zimy a časté nachlazení z prochladnutí. Eva nejdříve odhalila příčinu těchto problémů, neléčila tedy jenom příznaky, jak jsem to dělala já doposud. Vždycky mě překvapí, jak rychle dokáže zareagovat a poradit si s něčím, co mě trápí.
Také jsem u Evy podstoupila test potravinových intolerancí a po obdržení výsledků jsem se bála, jak zvládnu na šest týdnů vyloučit tolik oblíbených potravin. Eva ale dokáže i z držení eliminační diety udělat veliký zážitek! Naučila mě vařit spoustu skvělých a zdravých jídel. Její recepty jsou opravdu výborné! Ví, jak nahradit nežádoucí potraviny za zdravé a na chuti to přitom vůbec nic nezmění. Díky tomu bylo jednoduché dietu neporušit!

Gabriela (34 let):
Po dlouhém trápení se zažívacími obtížemi (nadýmání, křeče v břiše), únavou a nespavostí jsem se rozhodla využít služby testování na potravinové intolerance. Dosavadní životní styl jsem pokládala za víceméně zdravý (dostatek fyzické aktivity, zeleniny a ovoce, nekuřačka...) a nevěděla jsem si se svými vleklými problémy rady. Po najetí na nový jídelníček (sestavenému na míru už bez potravin, na které mé tělo reagovalo velkou tvorbou protilátek) a s podpůrnou pomocí bylinek se můj stav po 3 měsících radikálně změnil k lepšímu. Nejen, že již nepociťuji žádné trávicí potíže a cítím se plna energie, navíc se zcela nečekaně objevil i bonus ve formě zhubnutí 5kg, z čehož je vše čistý tuk. Dalším přínosem je i "objevení" potravin, které jsem dříve neznala či vůbec nevyužívala a které jsem nově začlenila do svého jídelníčku. :-)

Léonie (27 let):

Thank you very much for your infos and for the time we spent yesterday. It was so nice to have such a good french speaker, couldn't have better nutritionist consultation, unexpected!

Tereza (37 let):

Díky Vám jsem pochopila, jak to, jak se cítím, souvisí s tím, co jím. Naučila jsem se dávat svému tělu přesně to, co potřebuje. Taky to, že pokud chci změnit svůj životní styl a s tím i související stravovací režim, musím měnit své stravovací návyky pomalu a postupně. Jen tak to u mne funguje dlouhodobě a ta změna není tak náročná. Teď se cítím, že mám daleko víc energie a špatné nálady jsou ty tam. Je mi moc dobře. Je úžasné kolik toho je možné ovlivnit změnou jídelníčku, velikostí porcí a jejich četností. Děkuji, p. Evo. Moc jste mi pomohla. 

Ivana (44 let):

I když na konzultace docházím s přestávkami už asi 2 roky, má váha jde stále pomalu dolů a jako bonus se mi úplně odstranily potíže s ekzémem. Slečna Eva vždy přichází s neskutečnou motivací, novými recepty, nápady, takže mě konzultace neustále inspirují a posouvají o kus dále. Děkuji Vám za trpělivost, kterou se mnou máte! 

Marta (67 let):

Nevím, jak to přesně vyjádřit, ale pocitově mně vaše péče dělá dobře a zaujala mně hlavně tím, že na rozdíl od běžné doktořiny odhaluje a předchází a popř. řeší zdravotní problémy přírodními návody a prostředky. Děkuji Vám mockrát.

Monika (40 let):

Zdravotne jsem na tom nyní o 200% lepe. Hlava neboli, energie mam hromadu. Kdyz se zvrtnu (jako treba na Vanoce, Velikonoce), tak pak je to horsi, ale zatim jsem se vzdy vratila nazpet ke zdravemu. Vaha jde stale pomalu dolu. Citim se nyni, jako uz dlouho ne.

Monika (48 let):

S Mgr. Placákovou jsem se seznámila před rokem a půl. Za tu dobu, co ji znám, byla vždy milá a vstřícná, ale i profesionální a trpělivá. Vždy se zajímala, jak se mi daří, jakých pokroků jsem dosáhla (či nedosáhla ;-)) a co je pro mě nejdůležitější, nikdy nezvyšovala moje pocity viny, že jsem nedodržela vše tak, jak jsem měla, ale vždy našla něco pozitivního na aktuální situaci a ukázala cestu, jak dál. Překvapila mě tím, že v tak mladém věku má bohaté znalosti. A pokud vím, nadále si je rozšiřuje. Je vidět, že poradenství v oblasti zdravé výživy a přírodní medicíny je nejen její prací, ale i koníčkem a vášní. Při jarní návštěvě, kdy mi doporučovala jarní detox, se svěřila, že i ona sama jím prochází. Není z těch, kteří káží vodu, ale pijí víno. Vážím si jejích rad a děkuji jí, že o mě pečuje.

Denis (28 let):

Nepatřím mezi lidi, co píší recenze. Jenže Eva si veřejnou pochvalu ode mě určitě zaslouží. Zastávám pravidlo, že zdraví je to nejdůležitější, co máme. O zdravý životní styl se zajímám přes 5 let poněkud aktivně. Poté, co jsem si otevřel firmu, se můj životní styl rapidně změnil. Po roce nedostatku času a energie na to, se věnovat sobě a svému zdraví a i rodině, jsem usoudil, že potřebuji pomoc. Již po dvou sezeních se díky Vám, Evo, cítím zase plný energie, téměř jako tomu bylo před tím, když jsem neměl ještě tolik práce a dětí. Mohu jen vřele doporučit každému, kdo chce jít tou správnou cestou zdravého ducha. A Vám Evo, moc děkuji za Váš skvělý individuální přístup a tak nějak za všechno...

bottom of page