top of page

Holistické hubnutí

"Nechť je jídlo tvým lékem a tvým lékem nechť je jídlo."
                                                                                                 Hippokrates

 

Nedaří se vám dlouhodobě zhubnout, máte pocit, že jste už vyzkoušeli kde co a trvalý výsledek stále nikde? Trápí vás neustále se vracející jo-jo efekt? Bojíte se pocitu hladu a odříkání? Nic z toho v holistickém přístupu nenajdete!

Cítíte-li, že potřebujete podporu a vedení, může být celostní hubnutí pro vás to pravé. Celostní přístup je nastavován vždy naprosto individuálně s důrazem na odstraňování příčin vašich dřívějších neúspěchů ať už jsou zdravotní, psychologické nebo jiné. Nečekejte předepsanou dietu nebo rozepsaný denní jídelníček. Cílem je vás naučit poznat vlastní tělo, správně volit a kombinovat potraviny, doplňovat chybějící živiny v přirozené a tělu vlastní formě a zlepšit tak váš aktuální zdravotní stav a pocitovou energii. Naučíte se také vypořádat s různými situacemi a životními obdobími a správně nakupovat. Již brzy pocítíte první pozitivní změny, jež vás budou velmi motivovat pokračovat v celém procesu vaší vnitřní i vnější proměny.

 

Cílem není tedy jen samotný úbytek hmotnosti, ale celkové ozdravení organismu, nastolení fyzické i psychické pohody a posílení vaší sebedůvěry v trvalou změnu životního stylu. Po celou dobu je vám k dispozici má podpora a odborné vedení, abyste měli jistotu, že někde zbytečně nechybujete.

 

Intervaly návštěv jsou domlouvány individuálně, ale vhodné jsou kratší intervaly než u celostního poradenství. Cílem je nová inspirace ve stravování a udržení vaší motivace. Dle domluvy se pohybují okolo 14 dní, ale nabízím i programy na měsíc nebo dva s týdenními intervaly návštěv za zvýhodněnou cenu. Více zde.

Hubnutí samotné nebude odpírání a odříkání, ale příjemná cesta za vaším lepším zdravím!  :-)

bottom of page